Nasıl Bayi Olunur?

Nasıl Temsilci Olunur?

Bayilik başvurularının sorunsuz onaylanabilmesi için başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Eksik veya yanlış verilen bilgilerde başvuru onaylanmayacaktır. Eksiksiz başvuru yapıldığında ilgili departmanlarımız tarafından incelenip telefon, e-posta veya sms yolu ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bayilik onayından sonra sistem içerisinde belirtilmiş olan banka hesaplarına almak istediğiniz bakiye miktarı kadar ödeme yaparken interaktiften havale yapacaksanız size verilmiş olan PN kodunuzu yazmanız gerekmektedir.Atm den kartsız işlemlerden para yatıracaksanız bayilik yaparken tanımlamış olduğunuz TC ile para yatırırsanız ödemeleriniz 7/24 en geç 5-6 dakika içerisinde otomatik limitiniz yüklenecektir.Bakiye alırken dikkat etmeniz gereken husus her bakiye alımında TC nin düzgün ve doğru girilmesi gerekmektedir, doğru girilmeyen TC sistemde tanınmamakta ve bakiye alımı onaylanmamaktadır. Bakiyeniz kasanıza yüklendikten sonra tüm gsm operatörlerinin parça ve tam kontör yükleme ve tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Bayilik onayından sonra size verilen kullanıcı kodu ve şifrenizi üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmayınız, sistemi kullandığınız bilgisayarınızı antivirus ve güvenlik yazılımları ile koruyunuz. Sabit IP niz varsa sistem içindeki mesajlar bölümünden talep ettiğiniz takdirde Sabit IP nizi bize bildirebilirsiniz.

Bayilik onayı işlemleri sonrasında şifre çalınması veya çeşitli virüs ler tarafından üçüncü şahıslara şifrenizin iletilmesi ve bundan dolayı doğacak olan zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Firmamız server (sunucu) güvenliği, data (veritabanı) güvenliğini sağlamak ve korumakla yükümlüdür.

Temsilci Başvurusu

Nasıl Üye Olunur?

Üye Ol linkinden formu doldurarak başvuruda bulunulur. Belirtmiş oluduğunuz mail adresinize giriş bilgileriniz gönderilir. Göderilen bilgilerle giriş yapılması sağlanılır, bu süreçte şifre yenileme istenilir. Şifrenizi yeniledikten sonra girişinizi sağlayabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra paket sorgusu çekerek TL yüklemesi gerçekleştirilebilir, faturanızı ödeyebilir, E-Pin yüklemesi yapabilirsiniz.

Üye Başvurusu