Merak Edilen Sorular

Bayilik başvurularının sorunsuz onaylanabilmesi için başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Eksik veya yanlış verilen bilgilerde başvuru onaylanmayacaktır. Eksiksiz başvuru yapıldığında ilgili departmanlarımız tarafından incelenip telefon, e-posta veya sms yolu ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bayilik onayından sonra sistem içerisinde belirtilmiş olan banka hesaplarına almak istediğiniz bakiye miktarı kadar ödeme yaparken interaktiften havale yapacaksanız size verilmiş olan PN kodunuzu yazmanız gerekmektedir.Atm den kartsız işlemlerden para yatıracaksanız bayilik yaparken tanımlamış olduğunuz TC ile para yatırırsanız ödemeleriniz 7/24 en geç 5-6 dakika içerisinde otomatik limitiniz yüklenecektir.Bakiye alırken dikkat etmeniz gereken husus her bakiye alımında TC nin düzgün ve doğru girilmesi gerekmektedir, doğru girilmeyen TC sistemde tanınmamakta ve bakiye alımı onaylanmamaktadır. Bakiyeniz kasanıza yüklendikten sonra tüm gsm operatörlerinin parça ve tam kontör yükleme ve tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Bayilik onayından sonra size verilen kullanıcı kodu ve şifrenizi üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmayınız, sistemi kullandığınız bilgisayarınızı antivirus ve güvenlik yazılımları ile koruyunuz. Sabit IP niz varsa sistem içindeki mesajlar bölümünden talep ettiğiniz takdirde Sabit IP nizi bize bildirebilirsiniz.

Bayilik onayı işlemleri sonrasında şifre çalınması veya çeşitli virüs ler tarafından üçüncü şahıslara şifrenizin iletilmesi ve bundan dolayı doğacak olan zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Firmamız server (sunucu) güvenliği, data (veritabanı) güvenliğini sağlamak ve korumakla yükümlüdür.
Hemen Temsilci Olun

Bayilik onayından sonra sistem içerisinde belirtilmiş olan banka hesaplarına almak istediğiniz bakiye miktarı kadar ödeme yaparken interaktiften havale yapacaksanız size verilmiş olan PN kodunuzu yazmanız gerekmektedir.Atm den kartsız işlemlerden para yatıracaksanız bayilik yaparken tanımlamış olduğunuz TC ile para yatırırsanız ödemeleriniz 7/24 en geç 5-6 dakika içerisinde otomatik limitiniz yüklenecektir.Bakiye alırken dikkat etmeniz gereken husus her bakiye alımında TC nin düzgün ve doğru girilmesi gerekmektedir, doğru girilmeyen TC sistemde tanınmamakta ve bakiye alımı onaylanmamaktadır. Bakiyeniz kasanıza yüklendikten sonra tüm gsm operatörlerinin parça ve tam kontör yükleme ve tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Sistem içerisinde belirtilmiş olan banka hesaplarına almak istediğiniz bakiye miktarı kadar ödeme yaparken interaktiften havale yapacaksanız size verilmiş olan PN kodunuzu yazmanız gerekmektedir.Atm den kartsız işlemlerden para yatıracaksanız bayilik yaparken tanımlamış olduğunuz TC ile para yatırırsanız ödemeleriniz 7/24 en geç 5-6 dakika içerisinde otomatik limitiniz yüklenecektir.Bakiye alırken dikkat etmeniz gereken husus her bakiye alımında TC nin düzgün ve doğru girilmesi gerekmektedir, doğru girilmeyen TC sistemde tanınmamakta ve bakiye alımı onaylanmamaktadır. Bakiyeniz kasanıza yükleme yapabilirsiniz

TL Yükleye Tıklanarak'tan Yüklemek İstediğiniz Oparatör Seçilir Numara Giriniz Alanına Başında 0 Olmadan Yüklemek İstediğiniz Numara Yazınız Altındaki Paket Sorgu Alanına Tıklanır Sorgu Süresi Ortalama 10SN İle 1DK Arasındadır Bu İşlemler Gerçekleştikten Sonra Yüklemek İstediğiniz Hattın Hangi Paketi Alabileceğini Görebilirsiniz

*100# Arama Tuşuna Basınız Gelen Menüde TKU Vergi Borcunu Tuşlayın

*100# Arama Tuşuna Basıp Bana Özel Menüsüne Tıklayıp Bu Menüden Ulaşablirsiniz

Mesaj Yaz Bölümüne Konuya SIFRE Yazıp 2222 ye Mesaj Atarak Online Şifrenizi Alabilirsiniz

KOLAY BAKİYE Yazıp 7000'Kısa Mesaj Gödererek Öğrene Bilirsiniz

S 7000 e Masaj Atarak Alabilirsiniz

Telsiz Yazıp 5555 SMS Göndererek Öğrene Bilirsiniz

SİFRE Yazıp 9250 Ye Mesaj Atarak Öğrene Bilirsiniz

TL Yüklemede Bim Cell'i Seçerek Ödemenizi Gerçekleştire Bilirsiniz

TL Yüklemede PTT Cell'i Seçerek Ödemenizi Gerçekleştire Bilirsiniz

Oyun Pin Yükleyi Seçerek Yüklemek İstediğiniz Oyun Kartı Üzerinden Yüklemenizi Gerçekleştire Bilirsiniz